• Pagrindinis |
  • naujas |
  • Orientek T25M OPM TLS Optinės Galios Matuoklis+T15M-S Optinės Šviesos Šaltinis FTTH Nuostolių Bandymas Nustatyti medidor de potencia Nemokamas Pristatymas

Orientek T25M OPM TLS Optinės Galios Matuoklis+T15M-S Optinės Šviesos Šaltinis FTTH Nuostolių Bandymas Nustatyti medidor de potencia Nemokamas Pristatymas

  • (1 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: darbo batų mendura, Zigbee "PASIDARYK pats" Jungiklis, darbas šviesos juosta 5m, darbas šviesos juosta 20, zigbee dongle otg, super šviesus filmas, darbas metalo nešiojamas kompiuteris, darbo shoses moterims, voras vaikas striukė.

€54.83

1.Orientek T25M Optinės Galios Matuoklis

Jei jums reikia FC jungtis, plz kad extra, mes tik teikti SC . ① Bangos ilgis : 800 ~1700 nm

② Detektorius : InGaAs

③ Matavimo Diapazonas : -70~+3 dBm

④ Skiriamoji geba : 0.01 dBm

⑤ Jungtis : SC+ 2.5 mm universalios (1.25 mm, LC yra Pasirinktinai)

⑥ Maitinimas : Šarminės Baterijos(3 AA 1,5 V) 2.Orientek T15M-S Optinės Šviesos Šaltinis

① Bangos ilgis : 1310/1550nm

② Tipiškas Išėjimo Galia : -5dBm

③ Išėjimo Stabilumas : ±0.05 dB/15min; ±0.1 dB/ 8hours

④ Moduliacijos Dažniai : CW,270Hz,1KHz,2KHz

⑤ Jungtis : SC+ 2.5 mm universalios (1.25 mm, LC yra Pasirinktinai)

⑥ Maitinimas : Šarminės Baterijos(3 AA 1,5 V )

3.Adapteris

Produktų Duomenys

Mūsų Paroda

Susisiekite su mumis


  • Prekės Pavadinimas: orientek
  • Modelio Numeris: T25M+T15M-S
  • Kilmės: KN(Kilmės)

Atsiliepimai

Batova75
2020-10-02
5/5
very fast, good communication, prefect package

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

10-Port pluošto switch 8-Port Gigaibt SFP prievadą, su 2 uostą Gigaibt RJ45 Ethernet Prievadai Media Converter 8-Port Gigaibt SFP prievadą, su 2 uostą Gigaibt RJ45 Ethernet Prievadai Media Converter / pluošto jungiklis Techniniai duomenys Produkto Pavadinimas 10/100/1000M 8-Port SFP Media Converter Modelis ES1000-2G-8F Aprašymas 1000M 8-Port SFP Media
€39.88
Komshine KFL-10 optinio Pluošto vaizdo gedimų lokatorius 5/10/20/30MW Optinio Pluošto Kabelio Testeris 10 mw testavimo Įrankis 650+10nm Raudonas rašiklis Originalus Kom blizgesį KFL-10 optinio Pluošto vaizdo gedimų lokatorius Optinio Pluošto Kabelio Testeris 10 mw testavimo Įrankis 650+10nm Raudonas rašiklis ​ 1, techninė rodiklius: Bangos ilgio šviesos šaltinis: 650 +
€4.10
Pluošto cleaver FC-6S pjovimo Pluošto peilis optinio Pluošto kabelio, Pjovimo peilis Ftth įrankis Šalto Kontakto Skirta Metalo FTTH Įrankių Rinkinys нож Pluošto cleaver FC 6S Šalto Kontakto Skirta Metalo Optinio Pluošto Priemonė Pjovimo peilis FTTH Pluošto Įrankių Rinkinys Produkto aprašymas Šis FC-6S optinio pluošto cleaver yra vieno pluošto adapteris, skirtas 250 iki 900 mikronų padengtas
€8.52