• Pagrindinis |
  • naujas |
  • 10vnt/maišą SC-LC 3M Simplex Vienos rūšies G652D Fiber Optic Patch Cord SC/APC-LC/UPC 3M 3.0 mm PVC Striukė FTTH šviesolaidžio Megztinis

10vnt/maišą SC-LC 3M Simplex Vienos rūšies G652D Fiber Optic Patch Cord SC/APC-LC/UPC 3M 3.0 mm PVC Striukė FTTH šviesolaidžio Megztinis

  • (1 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: šviesolaidžio (ftth), didelis moxa, rankinė, cleaver optinio pluošto, t12, karinės pleistras pvc, apc jungtis, garbė, laikiklis pluošto, ilgai paskambino wifi.

€12.46

10vnt/maišą SC-LC 3M Simplex Vienos rūšies G652D Fiber Optic Patch Cord SC/APC-LC/UPC 3M 2.0 3.0 mm mm PVC Striukė FTTH šviesolaidžio Megztinis

Priminti:Pluoštas Jungtis gali būti ST,SC,FC,LC

Rėmelis gali būti APC arba UPC)

Kai jūs pateikiate užsakymą,prašome pastaba jūsų išsamius reikalavimus

Savybės

1. Mažesnis Įterpties Nuostoliai

2. Didelis Pelnas, Nuostolis

3. Puikus Pakartojamumas

4. Stabili

5. Kabelio skersmuo: 0.9/ 0.9/ 2/


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Suderinamas: "Huawei"
  • Sąsaja: SC-LC
  • Elemento Ilgio: 3m
  • Modelio Numeris: SC-LC
  • Vielos Skersmuo: 2.0 3.0 mm mm
  • Jungties Tipas: LC/UPC
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • RL: 50dB
  • Dydis: 3m
  • Sertifikavimo: NĖRA
  • Medžiaga: PVC
  • Kiekis: 10vnt
  • Ar tinkinti produktą: Taip
  • IL: 0.08-0.2 dB
  • Gamybos vieta: Kinija
  • Kokybės Standartai: Telekomunikacijų Klasės,Vežėjas-Klasės
  • Prekės Pavadinimas: Langzhi

Atsiliepimai

Shuraeva Zhenya
2020-09-29
5/5
Seventh seller rewarding everyone

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

UNIKIT ESC250D SC UPC Greitas Surinkimas Optinė jungtis,Fiber Optic Greitas Jungtis FTTH ESC250D Single-Mode Fiber Optic SC /UPC greitai Greitai Srityje Asamblėja Jungtis Savybės: 1. FTTH projektas tinkami naudoti 2. Lauko įdiegti 3. Įdėkite nuostolių mažiau negu 0,3 dB 4. Metalo V-formos
€76.43 €62.68
50/100/200pcs SC UPC Ryšio režimas optinio tinklo Adapteris SC Optinio pluošto sankabos SC Pluošto flanšas SC UPC jungtis PK UPC Ryšio režimas optinio tinklo Adapteris SC Optinio pluošto sankabos SC Pluošto flanšas SC UPC jungtis
€16.62 €8.31
1X32 Splitter Pluošto Optiniai Lauke FTTH PLC Splitter Langelį 4*1X8 2*1X16 Optinis Splitter SC APC A optinio pluošto splitter yra įrenginys, kuris išskaido optinio pluošto atsižvelgiant į keletą dalių, kurias tam tikru santykiu.PLC skaldymo pasiūlyti geresnį sprendimą didesnis paraiškų.Bangolaidύius yra pagaminti naudojant litografijos
€32.23 €30.30