• Pagrindinis |
  • naujas |
  • "INTEL" E10GSFPSR FTLX8571D3BCV-TAI E65689-001 0Y3KJN / 0R8H2F SFP+ radijo stotelė už X520-DA2 ar X520-DA1 850nm 300m 10G multi mode

"INTEL" E10GSFPSR FTLX8571D3BCV-TAI E65689-001 0Y3KJN / 0R8H2F SFP+ radijo stotelė už X520-DA2 ar X520-DA1 850nm 300m 10G multi mode

  • (2 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: 10g sfp, 10gbe, 10g sfp jungiklis, pluošto jungiklis, lauke foto staigmena, J4859C, 10gbe tinklo plokštė, kuangreen, x520 da2 pluošto, sfp.

€9.14

"INTEL" E10GSFPSR FTLX8571D3BCV-TAI E65689-001 SFP+ radijo stotelė už X520-DA2 ar X520-DA1 850nm 300m 10G multi mode

Būklė: NAUJAS Originalus Vieneto!

Produkto Savybės: - 10Gb/s serijos optinė sąsaja atitinka 802.3 ae 10GBASE-SR - 850nm VCSEL siųstuvas, PRISEGTI foto-detektorius - Duplex LC jungtis -.Metalo talpyklos, mažesnės EPI - Elektros sąsaja atitinka SFF-8431 specifikacijos 10 Gigabit ethernet "BI+" - 2-wire sąsajų valdymui specifikacijos atitinka SFF 8472 - Vieną 3.3 V, maitinimas - darbinės temperatūros diapazonas:nuo -5°C iki 70°C Programos: 10GBASE-SR/SW 10G Ethernet Paketų Sąrašas: 1pc * Intel FTLX8571D3BCV-TAI SFP+ radijo stotelė


  • Modelio Numeris: FTLX8571D3BCV-TAI
  • Suderinamas: "INTEL"
  • Prekės Pavadinimas: Wrcibor
  • Formos Koeficientas: SFP+ radijo stotelė

Atsiliepimai

Aevwrdouny
2020-09-30
5/5
Very competent, delivery super fast
Tango Astor
2020-10-04
5/5
Works also with mellanox Connect-X3 cards

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

UNIKIT FTTH ESC250D SC APC ir SC UPC Single-Mode Fiber Optic Greita Jungtis (FTTH SM Regos Greitas Jungtis Savybės: 1. FTTH projektas tinkami naudoti 2. Lauko įdiegti 3. Įdėkite nuostolių mažiau negu 0,3 dB 4. Metalo V-formos ertmę gerai dirbti aukštos ir žemos temperatūros 5. Įrengimas mažiau nei 1 minutes 6.
€74.77 €61.31
LC 60KM SFP optinio Pluošto modulis 155M LC 100 KM 1490/1550nm Vieno Pluošto SFP Optinis SFP Modulis radijo stotelė UŽ ONU OLT 155M LC Vienos rūšies Vieno Pluošto 60KM SFP siuntimo ir priėmimo Modulis Produkto Savybės Neaušinamas Lazerio Diodas su MQW Struktūra InGaAs PIN-TIA Fotodiodo Imtuvas Pasiekti 60 km Perdavimo Atstumo, 9/125µm SMF DUAL
€44.08 €35.27
PK APC PLC splitter 1X8 Pluošto Optiniai Lauke FTTH PLC Splitter dėžutė su 1X8 Plokščių waveguide tipo Optinis splitter Nemokamas pristatymas PK APC PLC splitter 1X8 Pluošto Optiniai Lauke FTTH PLC Splitter dėžutė su 1X8 Plokščių waveguide tipo Optinis splitter Nemokamas pristatymas Galiu jus užtikrinti, kad mūsų produktų kokybės, siekiant užtikrinti, kad mes suteikti jums
€16.52 €9.09